بلیط لحظه آخری تهران نجف

بلیط لحظه آخری تهران نجف

 

برای خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران نجف بر روی لینک زیر کلیک کنید .

 

www.kish44.ir

 

 

 

خرید بلیط ارزان تهران نجف

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به نجف را دارید کیش 44 این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیمای تهران نجف به بهترین قیمت پرواز تهران به نجف دست پیدا کنید.

تمامی پروازهای مستقیم تهران به نجف و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران نجف در کیش 44  موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌ ارزان هواپیما تهران نجف هدر ندهید. بلیط هواپیمای تهران نجف را از کیش 44  بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. علاوه بر دسته بندی پروازها از ارزانترین پرواز تهران نجف و همچنین فیلترهای موجود برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران نجف، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی کیش 44  بهره ببرید.

به کمک تقویم قیمتی کیش 44  می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران نجف را در حوالی تاریخ پرواز خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به نجف نمایید.

همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت کیش 44  هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران نجف به اطلاع شما خواهد رسید و هرگاه پرواز تهران نجف ارزان شد، به ایمیل شما ارسال خواهد شد، بدین ترتیب می‌توانید برای مسیر تهران نجف پرواز ارزان را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران نجف

قیمت بلیط هواپیما نجف با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ و ساعت پرواز و عوامل دیگر متفاوت است. برای آگاهی از قیمت پرواز تهران به نجف می‌توانید به سایت کیش44  مراجعه نمایید. کیش 44  با نمایش لیست قیمت بلیط پرواز تهران به نجف از تمامی ایرلاین‌ها و با مرتب سازی پروازها بر اساس ارزانترین قیمت، شما را در خرید بلیط هواپیما تهران نجف یاری می‌کند.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به نجف به موارد زیر توجه کنید:

  • قیمت پرواز تهران نجف با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین بلیط هواپیما تهران به نجف را با توجه به شرایط آب و هوایی می‌توان در مرداد ماه خرید. همچنین فصول غیر مذهبی سال بهترین فصل برای سفر به نجف است و ارزانترین بلیط هواپیما نجف را می‌توانید در این ایام تهیه کنید.
  • ارزانترین بلیط هواپیما تهران نجف را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
  • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید پرواز رفت و برگشت تهران نجف را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران نجف رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران نجف و نجف به تهران ارزان‌تر خواهد شد.
  • با توجه به جایگاه زیارتی شهر نجف در میان شیعیان، قیمت بلیط هواپیما تهران نجف در اربعین و مناسبت‌های مذهبی خاص با افزایش نرخ همراه است. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای خرید بلیط هواپیما تهران نجف در اربعین با قیمتی ارزان‌تر، حداقل از 2 ماه قبل اقدام نمایید و از آنجاییکه نرخ بلیط رفت و برگشت تهران نجف در اربعین از بلیط یکطرفه ارزان تر است، اقدام به خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران نجف نمایید.

خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران نجف، می‌توانید همانند خرید بلیط یکطرفه تهران نجف اقدام نمایید. تنها کافی است که هنگام جستجو در کیش 44  حالت پرواز خود را از یکطرفه به رفت و برگشت تغییر دهید. بلیط هواپیما از نجف به تهران نیز همانند بلیط رفت این مسیر از تمامی ایرلاین‌ها در دسترس است.

 

بلیط چارتر تهران نجف

در میان پروازهای چارتر نجف، بلیط هواپیما تهران نجف چارتری یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط هواپیما از تهران به نجف چارتر در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر نجف به تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای نجف را به صورت رفت و برگشت در کیش 44  جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران نجف چارتر و یا بلیط نجف تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر نجف، می‌توانید به پرواز چارتر تهران نجف و پرواز چارتر نجف به تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر تهران نجف ارزان نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران نجف

در صفحه نتایج جستجو کیش 44  اگر بلیط لحظه آخری تهران به نجف موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران نجف به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری تهران نجف چارتر با قیمت بلیط سیستمی نجف، خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری نجف دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ کیش 44  استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری نجف خرید خود را به راحتی انجام دهید. کیش 44 خرید ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به نجف را برای شما میسر می‌سازد.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران نجف

 قیمت بلیط تهران نجف چقدر است؟

قیمت بلیط نجف با توجه به شرایطی مانند نوع ایرلاین، نوع کلاس پروازی، فصل سفر (ایام شلوغ و خلوت سال)، آب و هوا و عوامل دیگر متغیر است.

  فاصله هوایی تهران تا نجف چقدر است؟

فاصله تهران تا نجف با هواپیما 770 کیلومتر (478 مایل) است.

  پرواز تهران نجف چند ساعت است؟

مدت زمان پرواز از تهران به نجف به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به نجف با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  اختلاف ساعت تهران نجف چقدر است؟

ساعت رسمی نجف حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

 شهر نجف چند فرودگاه دارد؟

تنها فرودگاه نجف، فرودگاه بین المللی نجف می‌باشد.

 

  پرواز مستقیم تهران نجف توسط کدام ایرلاین‌ انجام می‌شود

پرواز قشم ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی معراج به نجف به صورت مستقیم انجام می‌شود. پیشتر پرواز تهران نجف ایران ایر، پرواز تهران نجف ماهان ایر و پرواز تهران نجف العراقیه نیز در این مسیر به صورت مستقیم انجام می‌شد.

  مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم تهران نجف

 هواپیمایی قشم ایر

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 1:15 ............... فرودگاه بین المللی نجف (NJF)

 هواپیمایی معراج ایر

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 1:30 ............... فرودگاه بین المللی نجف (NJF)

 هواپیمایی آسمان

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 2:00 ............... فرودگاه بین المللی نجف (NJF)

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران نجف

پرواز تهران نجف هواپیمایی معراج ارزانترین بلیط هواپیما تهران به نجف است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران نجف کدام است؟

پرواز تهران به نجف قشم ایر محبوب‌ترین پرواز در این مسیر است.

  روزهای پرواز تهران به نجف

پروازهای تهران نجف تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

 

قیمت بلیط هواپیما نجف

 
ارزانترین بلیط هواپیما نجف در تابستان 
خرید بلیط هواپیما به دلیل امنیت سفر هوایی و مدت زمان کوتاه رسیدن به مقصد، راحت ترین راه سفر به نجف است. اگر می خواهید در ایام مذهبی در این شهر باشید، دوماه قبل از تاریخ سفرتان، بلیط نجف را به صورت سیستمی خریداری کنید. اگر قصد دارید ارزانترین بلیط هواپیما را بخرید، تابستان به دلیل گرمای شدید، قیمت پایین تر است مگر اینکه با مناسبت های مذهبی تداخل داشته باشد. می توانید با مراجعه به کیش 44 از آخرین قیمت پروازهای نجف باخبر شوید و مناسب با تاریخ سفرتان، بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر در ایام پر مسافر به نجف می روید، حتما بلیط رفت و برگشت را همزمان بخرید که سفر راحتی داشته باشید و از تخفیف برخودار شوید. بهترین زمان از لحاظ آب و هوایی بهار و پاییز است که با در نظر گرفتن رویدادهای مذهبی می توانید سفری دلپذیر داشته باشید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف

 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما نجف

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت کیش 44 است. جستجوی پرواز نجف شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

درقسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول نجف یا  Najaf  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها  و قیمت بلیط نجف را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط نجف

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر نجف را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط نجف

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما نجف از کیش 44، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به نجف مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما نجف

نجف دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین المللی نجف  است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران نجف، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی نجف NJF

روش خرید بلیط ارزان نجف

اگر برای خرید بلیط ارزان نجف اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط را از سایت کیش 44 خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر نجف

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نجف نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری نجف

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری نجف را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران نجف در صفحه نتایج جستجو کیش 44 ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ کیش 44 استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین kish44.ir ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما نجف در کیش 44

 

مزیت های خرید بلیط هواپیما نجف از کیش 44

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما نجف

خرید بلیط هواپیما از سایت کیش 44 ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران نجف را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران نجف از کیش 44 می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از کیش 44 ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر نجف  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل نجف

با خرید بلیط از کیش 44 می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل نجف را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی کیش 44 ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران نجف را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما کیش 44 ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت kish44.ir مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران نجف

 

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران نجف چقدر است؟

فاصله هوایی تهران نجف   768 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران نجف چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران نجف حدود 1 ساعت و نیم است.بر اساس تعداد توقف و شرایط آب و هوایی، این زمان بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران نجف چقدر است؟

نجف نیم ساعت از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما نجف ارائه می کنند؟

هواپیمایی آسمان، ماهان و قشم ایر، پرواز نجف را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما نجف اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط نجف مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما نجف الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت نجف را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر نجف ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان نجف پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری نجف

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری نجف پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط نجف وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما نجف در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به گرمای نجف در تابستان، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه نجف تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه نجف تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به نجف

 
بهترین زمان سفر به نجف
فصل بهار و پاییز از لحاظ آب و هوایی بهترین زمان برای سفر به نجف است.

اطلاعات کاربردی و ضروری نجف

 
نکاتی که قبل از سفر به نجف باید بدانیم
هنگام رفتن به اماکن مقدس نمی توانید دوربین و موبایل داخل ببرید. 

سوغاتی های شهر نجف را بشناسیم

 
با سوغات نجف آشنا شوید.
خرما، مهر، تسبیح و انواع شیرنی، سوغات معروف نجف است. 

رزرو هتلهای نجف

 
آسانترین راه رزرو هتل های نجف
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل kish44.ir امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت kish44.ir دسترسی به رزرو تمامی هتل های نجف است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های نجف همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران kish44.ir و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری نجف

 
معروفترین جاذبه های گردشگری نجف
بارگاه حضرت علی
قبرستان وادی السّلام
مسجد حنّانه
آرامگاه شیخ طوسی
قصر الاماره
صحن و شبستان جامع حضرت زهرا
مسجد هندی

شماره تماس های ضروری نجف

 
شماره تلفن های ضروری نجف
پلیس: 122104
آمبولانس: 122
آتش‌نشانی: 122115
 
 

قیمت بلیط هواپیما تهران نجف

قیمت بلیط سفرهای هوایی تحت تاثیر عوامل گوناگونی است که شما می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما تهران به نجف را خریداری کنید. این معیارها در ادامه بررسی شده تا شما نیز هنگام خرید با توجه به آن ها مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. به موارد زیر توجه کنید:

ایرلاین برگزارکننده پرواز: ایرلاین ها براساس فاکتورهای متفاوتی، قیمت بلیط خود را نسبت به قیمت ابتدایی و پایه تعیین می کنند که اصلی ترین فاکتور سطح خدماتی است که ارائه می دهند. بعضا مشاهده می شود که در یک مسیر پروازی یکسان با زمان یکسان، قیمت بلیط ارائه شده از سمت دو ایرلاین، متفاوت است. ارائه سرویس هایی هم چون امکان انتخاب صندلی، افزایش بار مجاز برای هر مسافر و یا تغییر منوی غذا از عوامل افزایش قیمت بلیط تهران نجف می باشد.

میزان مسافت هوایی تا مقصد: مستقیم یا غیرمستقیم بودن پرواز نیز بر نرخ بلیط تاثیرگذار است. در پروازهای غیرمستقیم، از یک طرف طول مسافت هوایی بیش تر می شود و از طرف دیگر، ایرلاین برگزارکننده پرواز می بایست از حریم هوایی کشورهای بیش تری عبور کند که این مستلزم پرداخت هزینه بیش تر است.

بازه زمانی سفر: مهم ترین عاملی که بر قیمت بلیط پرواز تاثیرگذار است، زمان سفر می باشد که بسته به اینکه در زمان high season باشد یا low season می تواند تغییر کند. همانطور که پیش تر هم عنوان نمودیم قیمت بلیط هواپیما تهران به نجف در اربعین به دلیل افزایش ناگهانی تقاضای مسافران، تا بیش از 3 برابر نسبت به سایر ایام سال قیمت دارد.

کلاس های پروازی: کلاس هواپیمایی بر اساس نوع، محل قرارگیری صندلی و امکاناتی که در سفر به مسافران ارائه می شود، تعیین می شود. درجه یک یا فرست کلاس که با نماد F در بلیط ها قید می گردد با ارائه بالاترین سطح خدمات به مسافران، گران ترین صندلی ها را در اختیار دارد. کلاس تجاری که با نماد c در بلیط ها قید می شود. این صندلی ها اگرچه نسبت به فرست کلس از درجه پایین تری برخوردار می باشند اما برخی امکاناتی هم چون کانتر مستقل و حمل و نقل مجزا از ترمینال تا هواپیما شامل خدمات آن می باشد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.