بلیط هواپیما یزد به کیش

بلیط هواپیما یزد به کیش

 

بلیط هواپیما یزد به کیش از ابتدای همین صفحه قابل مشاهده و خرید میباشد . اگر در ابتدای صفحه ظرفیت پرواز یزد به کیش قابل نمایش نیست به این معنا است که ظرفیت امروز تکمیل شده از قسمت تقویم پروازی ابتدای همین صفحه لیست بلیط هواپیما یزد به کیش روزهای بعد را مشاهده کنید .

 

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما یزد به کیش

 

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما یزد به کیش را دارید kish44.ir  این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای یزد به کیش به بهترین نرخ بلیط هواپیما یزد به کیش دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت یزد به کیش و کیش به یزد در kish44.ir موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما یزد به کیش هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز یزد به کیش را از kish44.ir  بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری یزد به کیش و بلیط هواپیما چارتر ارزان یزد به کیش را در kish44.ir بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی kish44.ir می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما یزد به کیش و بلیط هواپیما کیش به یزد را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

 

 

بلیط چارتر یزد به کیش

 

معمولا ظرفیت بلیط چارتر یزد به کیش محدوده و در اکثر از مواقع در زوهای قبل از پرواز تکمیل میشود . برای خرید پرواز چارتری یزد به کیش با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر یزد به کیش را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر یزد به کیش را خریداری کنید.

 

بلیط لحظه آخری یزد به کیش

 

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری یزد به کیش و بلیط هواپیما کیش به یزد را دارید، کافی است مسیر پرواز خود را برای واتساپ موجود در سایت ارسال کنید بعد از ارسال تمامی بلیط های لحظه آخری برای شما ارسال میگردد یا که از سیستم فیلترینگ kish44.ir  استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری یزد به کیش ، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

 

قیمت بلیط هواپیما یزد به کیش

 

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت یزد به کیش می‌توانید با کمک تقویم پروازی موجود در همین صفحه قیمت بلیط کیش به کرمان 15 روز آینده را مشاهده کنید.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه تهران :

 

02161021

199

 

اطلاعات پرواز فرودگاه کیش :

 

07644443200

 

 

سوالات متداول پرواز یزد به کیش

 

 

 

 

قیمت بلیط هواپیمای یزد به کیش چقدر است؟

 

قیمت بلیط هواپیمای یزد به کیش در هر روز به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هر زمان متفاوت است. برای مشاهده قیمت روز بلیط یزد به کیش رفت و برگشت و یک طرفه در kish44.ir  جستجو کنید.
 
 

میزان بار مجاز در پرواز یزد به کیش چقدر است؟

 

میزان بار مجاز، به ایرلاین یا شرکت هواپیمایی (مانند ماهان، ایران ایر، آسمان و...)، کلاس پرواز، مدل هواپیما و کلاس نرخی بلیط شما بستگی دارد؛ اما میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی معمولا 15 تا 25 کیلوگرم است.
 
 

جریمه اضافه بار در پرواز یزد به کیش چقدر است؟

 

به طور میانگین نرخ اضافه بار برای هر کیلوگرم برابر با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر است و مبلغ دقیق آن بر حسب قیمت بلیط،‌ طول پرواز و کلاس پرواز شما محاسبه می‌شود.
 
 

جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای یزد به کیش چقدر است؟

 

درباره میزان جریمه کنسلی بلیط یزد به کیش نمی‌توان یک عدد ثابت مطرح کرد؛ بنابراین بهتر است هنگام انتخاب بلیط در قسمت جزییات پرواز بر روی قوانین استرداد کلیک و محتوای آن را مطالعه کنید.
 
 

برای خرید بلیط هواپیما یزد به کیش ارزان چه باید کرد؟

 

اگر می‌خواهید خرید بلیط هواپیما یزد به کیش را با قیمت ارزان انجام دهید، سفرتان را به ایام کم‌سفر نزدیک روزهای وسط هفته، روزهای غیرتعطیل و نیمه دوم سال موکول کنید. ضمنا از تقویم قیمتی kish44.ir برای پیدا کردن ارزانترین قیمت استفاده کنید.
 
 

 

چه طور می‌توانم بلیط چارتر یزد به کیش را بخرم؟

 

با انتخاب یزد به کیش سفر و جستجو در kish44.ir ، لیست بلیط‌های موجود را خواهید دید. حالا در پنجره «نوع بلیط» در کنار صفحه گزینه چارتر را انتخاب کنید تا در صورت موجود بودن، تنها پروازهای چارتر را ببینید.
 
 
 
سایر مسیر ها :
 
 
 
 
 
 

بلیط هواپیما کیش به شیراز

بلیط هواپیما مشهد به کیش

بلیط هواپیما کیش به اصفهان

بلیط هواپیما کیش به تهران

بلیط هواپیما کیش به یزد


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.